VAS NAZOR

Neférové jednání, nespolehlivost, špatné zkušenosti, podvody ale také prostor pro prodejce k veřejnému vysvětlení situace.
jara
Příspěvky: 166
Registrován: úte zář 11, 2012 11:59 pm
Reputace: 0

Re: VAS NAZOR

Příspěvek od jara »

Vato v pripade vytapeni domu krbem s vymenikem a radiatory, co uz tet vim ,jsou asi 2 druhy. Tlakove a beztlakove(jsem laik tak to rikam svymi slovy).Tlakove je vzdy problem, unik tlaku, vypadek elektriny atd. To samovolne funguje na principu, ze kamna s vymenikej jsou minimalne v polovine nabo vyse jako radiator a nahrata kapalina v nem cirkuluje sama bez cerpadla. To je asi lepsi reseni z hlediska bezpectnosti. Jinak kamna delala firma pri rekonstrukci domu a ja byl prave v zahranici. Udelali to, tak jak to je, co na to rict.
- K panu Petrovi se uz dal nebudu vyjadrovat a navrh FVE je na foru a mimochodem z nej nebudu mit zadny prospech.
- O prispevku adminovi at na baterie nebo na provoz fora vazne uvazuji, hodne mi forum dalo a zaslouzi si to vratit zpet.
Panely 2,5 Kw ,regulator PCM 8048,baterie 720 Ah, system 24v, menic 5000W
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am
Reputace: 93

Re: VAS NAZOR

Příspěvek od vata »

Ano, to jsem už vyčetla, aj mi to říkali. U mě by byl nutný systém s nuceným oběhem, namyšlené mám DC čerpadlo, to je velmi jednoduše zálohovatelné.
Inteligentní ostrov - www.vati.cz

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek