Vitkovo louceni s mypower a VVU

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Vitkovo louceni s mypower a VVU

Příspěvek od diablo007 »

Vitek me poprosil abych vám od něj poslal toto:
Ahoj kolegove bylo mi velkou cti se stat jednim z Vam rovnych clenu tohoto fora.
Jiste vite ze muj zivot zde na foru nebyl dlouhy asi 2 roky par stovek konstruktivnich napadu. Jak se to stalo nechci rozebirat. Vitek na foru jiz neni. Pokud budete mit dotaz muzete pozadat o kontakt nektere z mistnich mohykanu typu youda mobilik diablo noparazito nebo frenky ota a dalsi ostrileni matadori. Sorry kluci ze se na nektery z vas zapomnel jo jeste kubis.
Rad bych abyste i pres nevoli admina vedeli, ze koho sem nasral tak sem nasrat nechtel, komu jsem lhal tak ne cilene a komu z vas sem vyhrozoval, nebo jen se krive posmevoval nebylo mysleno proti vam. Doufam ze to vsichni pochopite. Zivot jde dal i bez fora a tomu verte. Mail na me je vit.matrka@gmail.com
Jsem rad ze po dobu meho pusobeni se dost razantne posilily elektrarny vzali jste do podvedomi axpertiky a jejich paralelni spojovani dynamicke rizeni. Dynamicke vytezovani. Vam co jste si koupili fangpusuny sem udelal vlakno na co dat bacha pri upgradu kde jeden muj fang zarval za vlast. Neco sem sepsal o greenbonu
No a za odmenu jsem byl dnes adminem vykopnut za to ze jsem zverejnil 3 soukrome zpravy mezi jim a mnou. Jo asi sem drevo, ze jsem nekdy hodne ale hodne uprimny. Neco jako vyser se na to nebo ze klima je nahovno a tak dal... tech veci je vic.
Rad bych shrnul jednou vetou . Bylo mi cti s Vami spolupracovat. Kdykoliv kdokoliv z Vas prijedte na navstevu do strednich cech na prespani na gril na panaka proste odchazim s nabidkou, ze za to co jste dali vy me, tak vam musim oplatit. Rad se s Tema kdo me ani nestihli poznat poznam a rad s Vama pokecam.
Ahoj zdravi Vas Ing.Vit Matrka
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Vitkovo louceni s mypower a VVU

Příspěvek od mypower.cz »

Podotykam, ze Vitek byl odejit ne kvuli svym knowhow, kterymi sem prispel, ale kvuli neustalemu urazejicimu se tonu diskuze. Tudiz vyse uvedene je tak trochu emotivni manipulace. Byl na to upozornen, nacez zverejnil obsah soukrome konverzace a toto ja povazuji za podpasovku. Navic mit plnou diskuzi reci o tom, jak je diskuze nahovno, a odchazim a na druhy den si to rozmyslim, a loucim se s vama asi uz po pate, koho to bavi cist. Kontakt na vitka mate vyse, neni problem s nim cokoliv resit, mezi mnou a Vitkem probehla mailova konverzace o duvodech jeho vylouceni. Ma moznost sve nazory svym tonem publikovat kdekoliv na netu, nejlepe na vlastnim prostoru, ktery si k tomu vytvori. Tady ale ta forma diskuze byla ponekud podivna. Vitek na to byl upozornovan, az nakonec doslo k failu typu zverejneni soukromych zprav a tohle ja proste neuznavam.
Diky diablo za preposlani vzkazu, ale tema jsem zamknul, nebot co melo byt sdeleno sdeleno bylo a tim to hasne a toto forum je o fotovoltaice a ne o rozjitrenych emocich.

Filip Prochazka, zakladatel serveru MyPower.CZ.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Vitkovo louceni s mypower a VVU

Příspěvek od mypower.cz »

K celé této záležitosti ještě dodávám, že zveřejnění soukromých zpráv je trestným činem dle §182 trestního zákoníku.

http://zakony.centrum.cz/trestni-zakoni ... ragraf-182

§ 182 Porušení tajemství dopravovaných zpráv

(1) Kdo úmyslně poruší tajemství
a) uzavřeného listu nebo jiné písemnosti při poskytování poštovní služby nebo přepravované jinou dopravní službou nebo dopravním zařízením,

b) datové, textové, hlasové, zvukové či obrazové zprávy posílané prostřednictvím sítě elektronických komunikací a přiřaditelné k identifikovanému účastníku nebo uživateli, který zprávu přijímá, nebo

c) neveřejného přenosu počítačových dat do počítačového systému, z něj nebo v jeho rámci, včetně elektromagnetického vyzařování z počítačového systému, přenášejícího taková počítačová data,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch
a) prozradí tajemství, o němž se dozvěděl z písemnosti, telegramu, telefonního hovoru nebo přenosu prostřednictvím sítě elektronických komunikací, který nebyl určen jemu, nebo

b) takového tajemství využije.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

b) spáchá-li takový čin ze zavrženíhodné pohnutky,

c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo

d) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

atd.

To jsem si nevymyslel já, ale zákonodárci.

Já nikoho trestně stíhat za tohle nebudu, nemá to smysl, co to však způsobí na tomto fóru je okamžitý vyhazov.

To jen jako upozorňuju, že já jsem já a já působím na tomto fóru, ale já nepůsobím na ostatních fórech a jejich provozovatelé s takovými manýry nemusí mít vůbec slitování a jeden může být velmi nepříjemně překvapen, jakou kravinu vlastně v návalu emocí udělal. Nemusí se to vyplatit.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek