Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Nezařaditelné
chatař
Příspěvky: 861
Registrován: stř bře 20, 2019 4:05 pm

Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od chatař »

Poslední dobou jsem dostal dvě soukromé zprávy od členů fóra. Oba se mě ptali na mou instalaci, jak mi to funguje, jak jsem spokojen, jednoho zajímalo i kolik mě to stálo. V dobré víře jsem odpověděl na všechny dotazy, popsal své zkušenosti. Reakce jsem se však od žádného z nich nedočkal. Ani toho úplně obyčejného, "dík vole". Prostě nic. Cítil jsem se jako blbec - a já se nerad cítím jako blbec, proto všem oznamuji, že na soukromé zprávy už reagovat nebudu.
11S (8 REC 295Wp POLY + 3 Canadian Solar 300Wp) Axpert VM II 24V/3000W, 2P Canadian Solar + MPPT Victron Smart Solar 100/20 + Carspa 24/230, 600W Pure sine + 4x Varta 6V/232Ah.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mypower.cz »

Propána jána a to je povinností každého hned reagovat a odpovědět? Já taky zdaleka na vše neodpovídám. Někdy i několik let. Každý máme své starosti a svůj život a ne odpovídat na odpověď odpovědi. Víte ono to někdy i stačí si odpověď přečíst a i žádná reakce je reakce.

Nezlobte se na mě ale prosím nechte už všichni těch teatrálních facebookových exhibicionistických divadel a chovejte se dospěle. Kolik je vám let proboha? 15?
Že vám někdo ve vámi očekávaném termínu neodpoví neznamená vůbec naprosto nic.

*fall* ::facepalm::

Fakt mi někdy padá brada, čeho jsou lidé schopni domyslet, vymyslet, znegativnit, zhysterčit.

Proboha už. Jak u blbých na dvorku! Fakt jako.

Zaplať pánbůh za to, že je tahle blbost v sekci ostatní a není vidět ve feedu na homepage.
chatař
Příspěvky: 861
Registrován: stř bře 20, 2019 4:05 pm

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od chatař »

My "dříve narození" to vidíme možná trošíčku jinak. Když se někoho na něco zeptám, a on se namáhá s odpovědí, tak mu prostě poděkuju. Obyčejná lidská slušnost, nic víc, nic méně.
11S (8 REC 295Wp POLY + 3 Canadian Solar 300Wp) Axpert VM II 24V/3000W, 2P Canadian Solar + MPPT Victron Smart Solar 100/20 + Carspa 24/230, 600W Pure sine + 4x Varta 6V/232Ah.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mypower.cz »

chatař píše:My "dříve narození" to vidíme možná trošíčku jinak. Když se někoho na něco zeptám, a on se namáhá s odpovědí, tak mu prostě poděkuju. Obyčejná lidská slušnost, nic víc, nic méně.
A teď si představte, jak budete vypadat po téhle uražené zprávě, když vám poděkuje třeba za týden, neb třeba jel na služebku, nebo má tolik práce a je v jednom kole, jak já a nebo se chce třeba podívat na nějaké ještě jiné info a pak poděkuje. Eh. To bude něco. Kdo chce kam....
chatař
Příspěvky: 861
Registrován: stř bře 20, 2019 4:05 pm

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od chatař »

Kdo nepoděkuje obratem, ten nepoděkuje už nikdy. Ztrácí to totiž smysl.
11S (8 REC 295Wp POLY + 3 Canadian Solar 300Wp) Axpert VM II 24V/3000W, 2P Canadian Solar + MPPT Victron Smart Solar 100/20 + Carspa 24/230, 600W Pure sine + 4x Varta 6V/232Ah.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mypower.cz »

chatař píše:Kdo nepoděkuje obratem, ten nepoděkuje už nikdy. Ztrácí to totiž smysl.
To je pouze váš názor. Nic co by korespondovalo s realitou.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mobilik »

Myslím si ze odpísať na správu je nič iné len slušnosť a už duplom ak niečo od neho chcel. Typujem že to boli "nováčikovia". :mrgreen:
Tak isto ako základný pozdrav na začiatku a na konci súkromnej správy...
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mypower.cz »

mobilik píše:Myslím si ze odpísať na správu je nič iné len slušnosť a už duplom ak niečo od neho chcel. Typujem že to boli "nováčikovia". :mrgreen:
Tak isto ako základný pozdrav na začiatku a na konci súkromnej správy...
Trvat na terminu odpovedi takovem, jaky si usmysli odesilatel, aniz naprosto nezna situaci a casove moznosti prijemce, neni slusnost ale neurvalost a nevychovanost. Jako by mel kazdy povinnost napriklad mit telefon hned u ucha a hned ho zvedat pri prvnim zazvoneni. Jste normalni panove? Kdo vas tohle naucil? Stejne tak ihned odpovidat a puvodni odesilatel se zhrzene dozadoval podekovani, ktere muze prijit jen o chvili pozdeji. Nekteri jsou svou neurvalosti a zhrzenosti fakt hodne divni.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mobilik »

Časová náročnosť odpísať. Ďakujem pekne trvá 20 sekúnd. Aj to som prehnal.
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Na soukromé zprávy už reagovat nebudu.

Příspěvek od mypower.cz »

mobilik píše:Časová náročnosť odpísať. Ďakujem pekne trvá 20 sekúnd. Aj to som prehnal.
Ty si muzes odepisovat v libovolnem terminu, jakem chces. Treba i za 10 sekund. I treba drive nez ti odesilatel napise. Podle sebe soudim tebe zde nefunguje. Ani nikde jinde. To je potreba si uvedomit. Muze byt milion naprosto ruznych duvodu, proc dotycny neodpovedel.

Téma jsem zamkl. Jsem presvedcen, ze tyhle nesmysly sem naprosto nepatri.