Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

promin, ale v tapatallu jsou mnohem lepe videt neprectene prispevky, staci jeden prst, vidim kde sem skoncil a nemusim skrolovat od posledniho prispevku nahoru a hledat kde sem skoncil.

Na pc je web dobrej, ale na mobilu je proste tapatalk vyrazne pohodlnejsi.
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
josse
Příspěvky: 1147
Registrován: úte úno 14, 2017 9:35 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od josse »

hurvayz píše:Co to je ten tapatalk. Me to nekdy zkace na mobilu kdyz jdu VW forum ale spis me tam ta hlaska otravuje.Vzdy to odklikavam pryc. To jde pak lip videt forum jako nebo jak?
Ja jsem na mobilu 90% procent casu zde. Obyvkle to jde poznat, ze nemam diakritiku. Nejak nevidim rozdil oproti PC verzi. Tak v cem je rozdil. ( fakt to nevim)..
Přesně jak píše dumi, otevřu to přesně na tom příspěvku následujícím než jsem dočetl naposledy. To přes web asi nepůjde nikdy. Klidně bych platil ekvivalent toho co by adminovi připadlo za bennery. Peníze jsem poslal, od doby co slyším, že je tapatalk = zlo a bude tato možnost zrušena, přemýšlím jako mobilik, jestli se mám rozloučit nebo rezignovat na web. Na přístup z webu nemám čas, takže výsledek bude stejný. Mám několikrát denně asi minutu, když se někam přesouvám. To na webu otevřu stránku a nestihnu ani najít nový příspěvek natož abych ho přečetl. A už vůbec odpověděl. Tapatalk to na načtené a i kdybych byl offline tak si dočtu nové stažené.

Pravda je to vkládání obrázků, to je opravdu přes tapatalk špatně.

Nabízí se koupit tapatalk v obchodě, a pak si koupit připojení tapatalku na rok. Tohle je stále akceptovatelné...
15x GWL Poly 300Wp 72 cells, 1-2x Axpert MKS 48V 4000W, 3x80P14S 18650 (~640Ah/34kWh), https://emoncms.trenet.org/dashboard/view?id=3, https://solarforum.cz/
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

josse píše:Přesně jak píše dumi, otevřu to přesně na tom příspěvku následujícím než jsem dočetl naposledy. To přes web asi nepůjde nikdy. Klidně bych platil ekvivalent toho co by adminovi připadlo za bennery. Peníze jsem poslal, od doby co slyším, že je tapatalk = zlo a bude tato možnost zrušena, přemýšlím jako mobilik, jestli se mám rozloučit nebo rezignovat na web. Na přístup z webu nemám čas, takže výsledek bude stejný. Mám několikrát denně asi minutu, když se někam přesouvám. To na webu otevřu stránku a nestihnu ani najít nový příspěvek natož abych ho přečetl. A už vůbec odpověděl. Tapatalk to na načtené a i kdybych byl offline tak si dočtu nové stažené.

Pravda je to vkládání obrázků, to je opravdu přes tapatalk špatně.

Nabízí se koupit tapatalk v obchodě, a pak si koupit připojení tapatalku na rok. Tohle je stále akceptovatelné...
Proč by to přes web nešlo? Jen to bude nějaký ten týden stát na vývoji optimalizace pro mobily.

Ad setrvani na foru, je mi to uprime uplne jedno. Denne jsou 1-4 nove registrace. V poho.

Ad platba toho co by bylo za bannery, vsimete si prosim, ze tady zadne bannery z zadne externi sluzby nejsou. Je tu jen self promo z vlastniho serveru. Komu tohle jeste nedoslo, tak to se fakt divim. Zadna komercni reklamni sluzba tady na mypower.cz nefunguje. Google i sklik jsem vypakoval dohaje, pac byli drzi a manipulovali s obsahem webu (designove, ne obsahove).
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

josse píše:Přesně jak píše dumi, otevřu to přesně na tom příspěvku následujícím než jsem dočetl naposledy. To přes web asi nepůjde nikdy.
pohybuju se na viceroforech postavenych na phpbb a popravde tahle funkce, otebreji vlakna na neprectenych prispevcich, je vsude. Je to standardni funkce phpbb nevim proc sem.ji tady nenasel. Kazdopadne bez ni je to extremne otravne.
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

dumi píše:
josse píše:Přesně jak píše dumi, otevřu to přesně na tom příspěvku následujícím než jsem dočetl naposledy. To přes web asi nepůjde nikdy.
pohybuju se na viceroforech postavenych na phpbb a popravde tahle funkce, otebreji vlakna na neprectenych prispevcich, je vsude. Je to standardni funkce phpbb nevim proc sem.ji tady nenasel. Kazdopadne bez ni je to extremne otravne.
Protoze debian7, protoze php 5.4, protoze php 7.0 neni kompatibilni s preg_replace v php 5.4, protoze databaze noveho PHPBB neni kompatibilni se starou databazi a protoze presun na nove phpbb je leckdy strasny porod a protoze napsat si nove forum vizualne uplne stejne vypadajici je pro me dodelani asi 15% prace na nem vcetne podpory stromove struktury prispevku, ne jen placate 2d, a to ve volnem case (pokud bych ho mel) a pak si muzu delat upravy ve svem kodu jake chci. Treba optimalizaci pro mobily naprosto jakoukoliv.
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

to mas nakou alfa verzi ne? Tahle.funkce je tam uz staleta. :-)
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

dumi píše:to mas nakou alfa verzi ne? Tahle.funkce je tam uz staleta. :-)
3.0.12

To uz na serverech davno nema co delat takhle historie. Nikde. Ale tady jsem zamrzl, ve virtualboxu zkousel upgrade a bez uspechu. Reputacni plugin co tu je uz neexistuje, nebo neni zpetne kompatibilni, uz ani nevim, tady nekde to zhavarovalo ta pokusna migrace sveho casu a tak jsem zacal psat svuj kod, ktery uz vypada celkem schopne, a vizualne uplne stejne, jen treba nastaveni profilu uzivatele nemam uplne hotovo. Mam to hotovo i s komplet migraci. Takze dodelat, scriptem zmigrovat a nazdar. Pak si muzu delat tapatalky vlastni a s pozadavkama a jejich realizaci mohou uzivatele jen chrochtat blahem, jak pak bude mozne cokoliv. Offtopicy a temata mimo tema pujdou do stromu, kdo bude chtit cist, rozbali si, ostatni to nebude obtezovat.
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

Jo tu migraci chapu. Mam.zkusenost , on by bohate stacil ten upgrade debianu 7 :-)
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

dumi píše:Jo tu migraci chapu. Mam.zkusenost , on by bohate stacil ten upgrade debianu 7 :-)
Upgrade debianu neni problem. Vsechny mypoweri slave servery uz bezi na Busteru, okoli fora tykajici se mypower, tedy treba grafy, homepage, mereni, automatizace zalohovani snapshotu databaze atd., je debian buster ready, krome master serveru, ktery drzi debian 7 jen kvuli phpbb. Problem je dacanovina ze strany PHP 7 a zpetna nekompatibilita a timpadem chaos kolem nekompatibility aplikaci a frameworku a podobnych veci.
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

Tak si do bustwru hod php 5.6 a je po problemu :-)
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

Priklanim se spise k tomu dokoncit vlastni kod, kde mam pak plnou volnost v ruznych vylomeninach nezavisle na distru. Obzvlaste kdyz ho mam ze 75% hotovy vcetne migrace.
Uživatelský avatar
redcrown
Příspěvky: 1133
Registrován: pát říj 12, 2012 8:15 pm
Bydliště: Severní Čechy

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od redcrown »

mypower.cz píše:
josse píše:Přesně jak píše dumi, otevřu to přesně na tom příspěvku následujícím než jsem dočetl naposledy. To přes web asi nepůjde nikdy. Klidně bych platil ekvivalent toho co by adminovi připadlo za bennery. Peníze jsem poslal, od doby co slyším, že je tapatalk = zlo a bude tato možnost zrušena, přemýšlím jako mobilik, jestli se mám rozloučit nebo rezignovat na web. Na přístup z webu nemám čas, takže výsledek bude stejný. Mám několikrát denně asi minutu, když se někam přesouvám. To na webu otevřu stránku a nestihnu ani najít nový příspěvek natož abych ho přečetl. A už vůbec odpověděl. Tapatalk to na načtené a i kdybych byl offline tak si dočtu nové stažené.

Pravda je to vkládání obrázků, to je opravdu přes tapatalk špatně.

Nabízí se koupit tapatalk v obchodě, a pak si koupit připojení tapatalku na rok. Tohle je stále akceptovatelné...
Proč by to přes web nešlo? Jen to bude nějaký ten týden stát na vývoji optimalizace pro mobily.

Ad setrvani na foru, je mi to uprime uplne jedno. Denne jsou 1-4 nove registrace. V poho.

Ad platba toho co by bylo za bannery, vsimete si prosim, ze tady zadne bannery z zadne externi sluzby nejsou. Je tu jen self promo z vlastniho serveru. Komu tohle jeste nedoslo, tak to se fakt divim. Zadna komercni reklamni sluzba tady na mypower.cz nefunguje. Google i sklik jsem vypakoval dohaje, pac byli drzi a manipulovali s obsahem webu (designove, ne obsahove).
Můžu se prosím zeptat, v čem je tedy tapatalk tak špatný, když nejde o reklamu? Uživateli umožňuje rychleji a lépe číst nové příspěvky na mobilu. Stálí uživatelé znají systém prodeje zboží jiných shopů přes Mypower, tak se rozhodnou při nákupu jak uznají za vhodné.
Za to, že někteří uživatelé neumí nebo prostě jen nevypnou hlášku "napsáno z tapa", lze trestat individuálně, ne?
mypower.cz píše:Je tu jen self promo z vlastniho serveru. Komu tohle jeste nedoslo, tak to se fakt divim
Já se nedivím, uživatel prostě často neřeší, jak se financuje server. Já to beru prostě jako fakt a nehodnotím, jestli to je dobře nebo špatně.
Já se v provozu fór nevyznám, tak to prosím neberte jako jakékoli rýpání.
díky
V provozu: poloostrov 19kWp, 4x XTM4000-48, 4xVT80, 18kWh LFP 14S10P + Batrium
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

O reklamu prave jde, pac uzivatele, kteri chodi jen pres tapatalk, tak do tech muzu hustit sebelepsi (v uvozovkach) bannery o moznosti nakupu pres forum s provizi pro forum i kdyz cena zustane stejna jako u puvodniho prodejce, o moznostech podpory fora, ale oni o tom proste nevi. Tapatalk tyhle veci neprenese. Je to takovy jakoby pasivni mrtvy uzivatel. Foru to nic neprinese kdyz jen bude pres tapatalk cist a ani kdyz bude psat, tak je otazka co pise, jestli je to pro forum signifikantni prinos, nebo jen obycejne plky, ktere forum nepozvednou.

Planuju tu navic vlastni reklamni system (nedelam to jen pro forum, ale jako engine uplatnitelny i jinde), kde si user naklika vlastni kampane, predplati kredit, cimz podpori vyvoj fora a jede kontrolovane kampan na foru schvalenou adminem. Napriklad pan Pucek ze znojma svy panely. A tak dale. Sama vyhoda pro usery z fora. Nic co by slo mimo forum, nebo proti. U googlu je to zisk pro google a baksis pro forum. U vlastniho reklamniho systemu, ktery hodlam spustit jak vyse pisu je to 100procentni zisk pro forum a moznost pro inzerenty nabidnout komunite rozmne veci, napriklad levne baterky, automatizaci, programovani, instalace, co ja vim co.

Tohle uzivatele na tapatalku neuvidi a tak misto toho aby podporili neprimo forum, udelaji navstevnost tapatalku. Co me zajima jakysi tapatalk, kdyz totez muzu v ramci oprimalizace pro mobily udelat sam bez tapatalku.
Uživatelský avatar
redcrown
Příspěvky: 1133
Registrován: pát říj 12, 2012 8:15 pm
Bydliště: Severní Čechy

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od redcrown »

Jenže MP není jediné fórum, které existuje. Mnoho uživatelů má prostě v Tapa víc fór a velmi rychle a efektivně obsáhnou víc témat a hlavně SZ.
Já si osobně myslím, že přes web, leč optimalizovaný, to nikdy nebude tak elegantní jako přes tapa, zejména pro více fór. Pro mě třeba to bude znamenat významně omezení čtení a odepisování zde na fóru, protože na PC v podstatě už nechodím. To ale chápu, že majitele fóra nezajímá.
Já osobně bych spíš uvítal hledání cesty s Tapa, než bez něj.... Chápu, že se na to dívá jinak vlastník a uživatel více fór.
V provozu: poloostrov 19kWp, 4x XTM4000-48, 4xVT80, 18kWh LFP 14S10P + Batrium
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

Ja samozrejme vim, ze existuje rada zahranicnich for a mnohem vetsich nez nejaky maly cesky mypowerik, o tom zadna. Sam na ne chodim :) ani nevite jako kdo tam jsem :) Ale jsem tam celkem casto :)) V tom pripade se muzeme bavit i o instagramu a facebooku. Ale prvni jsem ani nezacal a druhou jsem vzdal. Ano, jsou tam uzivatele, ale je jich znacna mensina. Vetsina chodi z googlu a z vyhledavani. Ne z tapatalku ani ze socialnich siti. To mam vysledovano. Takze bych se radeji staral o to aby forum bylo kultivovane, aby nam tu neřádili vecni negativisti, aby tu byly smysluplne prispevky na dane tema, aby se tu vyskytovaly obvykle produkty tykajici se tematiky fora a on to google vidi moc dobre tohle. Navic lidi se ptaji (dle google search console) casto na veci, ktere tu proste resime, takze castokrat to privede ty prave lidi, kteri jsou s nami vetsinou kompatibilni. Ne kde koho. I kdyz mym narocnym procesem registrace i tak nejaka ta myska proklouzne, ale komunita se o to obvykle sama postara a nebo ja zpacifikuju. Ty pochvalne reakce co chodi v registracich bych rad zverejnil jako predstaveni uzivatele. Mozna to tak udelam pro ty, kdo to povoli. Predevsim je vychavlovana odbornost a kultivovanost fora. Treba rada lidi tu cte hodne dlouho a az po letech se regne. Tak to proste je...

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek