Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

jak to dotycne forum zareaguje kdyz nekdo cituje nekoho kdo cituje jeste nekoho jineho ? (vnorena citace) Popripade jak forum reaguje kdyz nekdo nepouzije tlacitko "quote" ? Jedna se taky o PHPBB ? Mozna na to bude nejaky hotovy plugin.
PavelR
Příspěvky: 3105
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od PavelR »

ted sem to zkousel ... kecam blbosti sry. funguje to tak ze kdyz si zalozim vlastni vlakno/otazku tak kdyz mi do ni nekdo napise tak se mi na te hlavni strance objevi mate x novych reakci a kliknutim na to vlezu na konec vlakna.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

tzn neco jako tohle ? https://forum.mypower.cz/search.php?search_id=egosearch
Odkaz nahore "Zobrazit vaše příspěvky" ?
PavelR
Příspěvky: 3105
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od PavelR »

ne spis takhle: jsem na foru pisu do vlakna ... budto musim mit otevreny okno pro dane vlakno a porad refresovat a nebo bych si proste jen v jednom okne prochazel forum a kdyz by se me objevila hlaska mate 2nove reakce tak na to kliknu a hodi me to na konec te me diskuze ....
Pavel.Simon
Příspěvky: 101
Registrován: čtv zář 08, 2011 9:13 pm
Reputace: 1
Bydliště: Liptov
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od Pavel.Simon »

Zdravím, aj mne napísalo, že PM nemôžem použiť. Príspevkov mám 23, to by mohlo stačiť, hádam.
Mohol by som požiadať o zmenu statusu na registrovaní?
1. 4 x 225 Wp Sunway do 24/135 AGM do 1 x Involar 250 W z i4WiFi - beží večer
2. 4 x 225 do 4 Involar od i4WiFi - beží občas (riešim druhý akumulátor)...
https://EnergiaWeb.sk
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Pavel.Simon píše:Zdravím, aj mne napísalo, že PM nemôžem použiť. Príspevkov mám 23, to by mohlo stačiť, hádam.
Mohol by som požiadať o zmenu statusu na registrovaní?
Melo by to byt opraveno. Muzete potvrdit jestli je to uz ok?
am2
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 27, 2012 8:44 pm
Reputace: 0

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od am2 »

pomohlo by ke zpřehlednění lepší zaokrouhlení (na celé watty)

hromada údajů typu 59.473W, kdy se navíc míchají kW a W dohromady, je to hodně nepřehledné

stačilo by jen 59W, vždyť na tom nesejde, důležitější než přesnost je jasný přehled, co od toho člověk může očekávat a jak se to chová dynamicky

(taky ty čísla udávající změnu od posledního měření nevypadají jako odchylky, ale jako další nějaký údaj,
pomohlo by je dát o stupeň menší)
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am
Reputace: 93

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od vata »

Zdravím - jeden námět: umožňuje framework tohoto webu správu synonym? Protože říkáme stejným věcem různě, každý mírně jinak, skloňujeme, a najít pak zpětně nějakou zajímavou diskuzi je skoro nemožné. Nováčci pak budou zákonitě otevírat už řešené téma znovu a znovu...
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

PHPBB urcite nejaky takovy plugin ma, mozna z duvodu rozsiritelnosti do budoucna by bylo dobre udelat vlastni, ale pokud najde nekdo neco zajimaveho pro PHPBB sem s tim. Predstavuju si to tak, ze nejaky script po nacteni stranky fora tuto proleze a z konkretnich slov, ktere v obsahu najde, udela odkaz podle aktualizovane databaze. Idealne pred odeslanim ze serveru do prohlizece. Kdo to bude administrovat?
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od drama »

Ve FF 10.0.5 mi nefunguje odkaz "Všechny grafy", otevře se jen prázdná stránka...
rimi
Příspěvky: 389
Registrován: čtv říj 13, 2011 10:45 am
Reputace: 23
Bydliště: Příbor

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od rimi »

nekde jsem videl plugin pro phpbb na nakopirovani obrazku na lokal, vsiml jsem si, ze u starsich prispevku zmizely ext. nalinkovane obrazky.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

drama píše:Ve FF 10.0.5 mi nefunguje odkaz "Všechny grafy", otevře se jen prázdná stránka...
V Iceweaselu 3.5.16 taky. Opraveno. Zapomenuty target="_blank" ma ve FF vetsi prioritu nez href="javascript:......". V chrome je tomu jinak.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

rimi píše:nekde jsem videl plugin pro phpbb na nakopirovani obrazku na lokal, vsiml jsem si, ze u starsich prispevku zmizely ext. nalinkovane obrazky.
S timhle je to otazka. Bylo by to uzitecne, kdyby se obrazky neztracely, ale.... Priznavam, ze ja nektere sve obrazky take prehodnotil a smazal. Doba se meni (svoboda nam pomalu konci) a tak nektere sve veci jsem byl nucen si sam zcenzurovat a smaznout. Externi obrazek prave dava autorovi vyhodu v momente kdy zacne citit, ze zverejneni obrazku ho muze ohrozit. Napriklad pred zraky tupeho urednika, zavistiveho souseda, apod.

Co se me tyce, spise bych byl pro kdyby prispevky kde obrazek uz nefunguje z duvodu ze se autor tak rozhodnul, byl zkratka upraven tak, aby i bez fotky daval smysl. Zni to jako cenzura, ale kdyz se podivame vsichni do zahlavi hlavni stranky tohoto webu, na banner o novele, a na nekterych jinych webech si precteme jak to nekteri, kteri o sobe rikaji ze haji svobodu, dokonce nevedomky podporuji, asi budeme muset byti opatrni vsichni, mozna se mypower bude muset stat i privatnim forem kdy pristup do fora bude pouze po overeni ostatnimi cleny fora... Tezko rict jak tohle dopadne.
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od drama »

O to už se snažili i v Bílém domě měnit staré příspěvky na webu, ale to prostě díky takovým věcem jako je http://archive.org/ nemusí vždycky vyjít...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

No ja to prave nemyslel jako cenzuru.. ja bych rozhodne do obsahu ciziho prispevku sam od sebe nezasahl (u svych prispevku to delam). Leda ze by autor sam bud napsal, nebo si to sam upravil. I kdyz to tam necha, jedine jaky to bude mit vysledek je prispevek typu :

---

Na obrazku nize vidite jak jsem to vyresil:
Obrázek

---

tak treba ze by se sam autor vratil a upravil to na

---

Vyresil jsem to serio-paralelnim zapojenim.

---

Treba me zasahy kdy doplnim Admin edit: tema rozdeleno..... snad doufam nikdo nepovazuje za zasah do vnitrku obsahu prispevku.

Ale jako chapu, ze archivy to zaarchivuji i tak.. no .. je to dilema. Neumoznit autorovi smazat obrazek by me prijemne nebylo. I kdyz pravda on ma moznost upravit ho sam i tak, odstranit externi obrazek, nebo prilohu... Co teda doporucujete lidi? Implementace funkce kdy se obrazek ulozi na lokalni server samozrejme je technicky mozna. Napada me ze kdyz obrazek ulozim na lokalni uloziste, tak ale autor i tak ztraci kontrolu nad tim ho ze serveru odstranit. Odstrani ho z prispevku, ale nema jistotu, ze byl smazan fyzicky i ze serveru.
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od drama »

Já bych to prostě neřešil. Chybí-li někde obrázek, nechť zájemce použije SZ.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

drama píše:Já bych to prostě neřešil. Chybí-li někde obrázek, nechť zájemce použije SZ.
OK, vyreseno :D
SJM
Příspěvky: 586
Registrován: pon dub 23, 2012 2:51 pm
Reputace: 6

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od SJM »

Navrhuji ke zvážení, zda by prostřední sloupec na titulní straně nebylo možno též rolovat, podobně jako levý sloupec. Bylo by tak možné prohlížet větší množství aktuálních diskusních příspěvků, pokud by je někdo nestihl sledovat průběžně.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

SJM píše:Navrhuji ke zvážení, zda by prostřední sloupec na titulní straně nebylo možno též rolovat, podobně jako levý sloupec. Bylo by tak možné prohlížet větší množství aktuálních diskusních příspěvků, pokud by je někdo nestihl sledovat průběžně.
:repair: :repair: :repair: :repair: :repair:

Obrázek

:yes:
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Návrhy a připomínky k MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Napadlo mě přidat ještě jednu vymoženost:

Obrázek

:read:

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek