Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je sob srp 19, 2017 11:26 pm

Jak získat FVEID pro MicroLog?

Instalace, stažení software, verze software, upload firmware a další otázky týkající se zprovoznění MicroLogu

Jak získat FVEID pro MicroLog?

Příspěvekod mypower.cz » pát srp 15, 2014 6:33 pm

Odedneska je mozno svepomocne vygenerovat FVEID.

Obrázek
Podpořte MyPower.CZ | 2.24kWp FVE | MyPower MicroLog2
BTC support 13cyzkTPH8C1aHQesr2ffLPb8APn9CKq92 | LTC support LV66K4p4yVxTfQ1qjfxzJGS1zbyrQTU8SV
mypower.cz
Site Admin

Nedaří se mi připojit uLog po výměně HW

Příspěvekod Frenky » pon bře 09, 2015 6:53 pm

Ahoj potřebuju radu, dnes jsem utrpěl výměnu HW (modemu) od UPC a od té doby mám problém s odesíláním dat na mypower. Stránku mpw normálně dostanu, ale nezobrazí se mi čas a ani data se neodesílají. Dokonce se dostanu i vzdáleně na stránku mpw (NAT) přes veřejnou adresu, ale data nic. Nemáte někdo nějaký nápad čím to bude?
PS: Adminovi Filipovi jsem SZ již odeslal.
2x Solární panel IBC Polysol 230 DS Pmpp=230W, Regulátor STUDER VT-80, Střídač Studer XTS 1200-24, BSP, RCC, AKU 24V LFP100AH – WB-LYP100AHA. 2x Aktivní balancer ON4-UTP 4x7A, Řizení a dohled microlog, SDS, vlastní vyčítání arduinem do RPi s databází a html stránkou. Dříve SIEMENS S7-1200 s PC na WINDOWS ala Netko.
http://frenky.dreamsys.cz/index.html
Frenky

Re: Nedaří se mi připojit uLog po výměně HW

Příspěvekod Frenky » pon bře 09, 2015 8:22 pm

Frenky píše:Ahoj potřebuju radu, dnes jsem utrpěl výměnu HW (modemu) od UPC a od té doby mám problém s odesíláním dat na mypower. Stránku mpw normálně dostanu, ale nezobrazí se mi čas a ani data se neodesílají. Dokonce se dostanu i vzdáleně na stránku mpw (NAT) přes veřejnou adresu, ale data nic. Nemáte někdo nějaký nápad čím to bude?
PS: Adminovi Filipovi jsem SZ již odeslal.

Závada odstraněna, zapomněl jsem si nastavit správné DNS v uLogu. :D
Zase jako vždy, závada mezi židlí a klávesnicí. :D

Děkuji Filipovi za nápovědu. :D
2x Solární panel IBC Polysol 230 DS Pmpp=230W, Regulátor STUDER VT-80, Střídač Studer XTS 1200-24, BSP, RCC, AKU 24V LFP100AH – WB-LYP100AHA. 2x Aktivní balancer ON4-UTP 4x7A, Řizení a dohled microlog, SDS, vlastní vyčítání arduinem do RPi s databází a html stránkou. Dříve SIEMENS S7-1200 s PC na WINDOWS ala Netko.
http://frenky.dreamsys.cz/index.html
Frenky

Zpět na Oživení, zapojení a upload firmware