Stránka 1 z 1

Připojení mikrozdroje k distribuci E.ON

PříspěvekNapsal: sob bře 30, 2019 3:30 pm
od malyparanoik
Zdravím vespolek,
kamarád projevil zájem nainstalovat si domů gridfree "modráska" (GF-SUN-2000G2) oficiálně do domu, kde distribuuje elektřinu od EON. Podnikl už nějaký první průzkum a otázal se na E-on co oni na to a odpověď přikládám v souboru .rtf

Rád bych sem postupně dal info jak se "náš boj" daří tak aby to mohlo posloužit i ostatním v budoucnu a byl bych rád, kdyby se našel i někdo, kdo toto s eonem už podstoupil a mohl by přispět radou zkušenějšího.

V podmínkách připojení mikrozdrojů se mi teď zdá skoro všechno jasné, jen by mě zajímalo cože je to ten záhadný "rozpadový bod" který mám PD vyznačit. Netušíte někdo?

----------------------
Rod. domek, lokalita Vysočina, přípojka 1x25A dvoutarif na akumulaci TUV, dodavatel odlišný od distribuce, elektroměrný rozváděč v plotě, modrásek v domě těsně u domovního rozváděče. Roční spotřeba VT+NT cca 10MWh a smysl celé téhle akce je vyrobit si trochu vlastní el. energie aby snížil svou spotřebu. Tedy žádné dotace, žádný prodej komukoliv - vše jen pro svůj dobrý pocit. Blbárnu s E-onem podstupujeme, aby měl "klidný spánek" a nemusel se bát, že mu e-on naměří 0,5Ws přetok, tak dostane flastr.