Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je úte říj 17, 2017 2:55 am

1kW Gridfree FVE RD Bratislava

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Předchozí

Re: 1kW Gridfree FVE RD Bratislava

Příspěvekod devrosx » čtv říj 12, 2017 3:13 pm

mati píše:Nazdar,

také mě zajímalo , na co je konektor u GF-SUN-1000G2 - vznesl jsem dotaz u prodejce ( i4wifi ) a bylo mi sděleno , že možnosti použití testují a až budou mít výsledek , že dají vědět! Jsem tedy zvědav , co z toho vyleze.Viz. níže:

((děkuji za vaši zprávu.

Vezme měniče, kterou máte u sebe je obohacena o tento konektor, který v budoucnu bude umožňovat vzdálené sledování výroby elektřiny. V tento okamžik však zařízení pro propojení s měničem začínáme testovat a proto ještě není ověřeno, zda je tento přídavný modul funkční podle našich představ a není připravena dokumentace, berte to prozatím jako příslib budoucích možností.

Jakmile budeme schopni dodat vám zařízení a návod, jako tento konektor využít, budeme vás o tom informovat formou oznámení na našich webových stránkách. ))

Igy píše:Kamera je najrychlejsie riesenie bez nutnosti znalosti "programovania" a integracie zariadeni :D . Cielovy stav je taky ako popisujes, mat data dostupne cez net. Samotny invertor ma nejaky com port, len nikde som zatial nenasiel ziadne info k tomu.

ja to používám s wifi branou shine monitor s propojenim na domoticz ... píchne se to com port a jede to....
https://www.aliexpress.com/item/Wifi-Po ... .34.JHzPYW

jen jsem ho kupoval přímo s tím.. za zlomek ceny...
mělo by s tím fungovat i něco takého ...http://www.ebay.com/itm/262461662852
ale muselo by se to vozkoušet jakej to má protokol
devrosx

Příspěvekod kodl69 » čtv říj 12, 2017 7:47 pm

zase nějakej krám, co posílá tvoje data do číny, a apka, co potřebuje z neznámejch důvodů přístup do kontaktů, určování polohy a ke kameře... Něco podobnýho bylo u wifi termostatu, hned jsem to zrušil. Tohle mi do baráku nesmí.
ostrov 3000Wp ve stádiu zrodu: 6x noark CHSM6610P250, 6x250Wp z I4wifi, 4x auria 120Wp, midnite classic 150 lite+whizbang jr., 16S a různě P cca 300Ah Winston, Powerjack 8kW (reálně 6kW po úpravě). 48V DC rozvody a spotřebiče.
kodl69

Příspěvekod devrosx » pát říj 13, 2017 11:24 am

aplikaci v mobilu nepotřebuješ, stačí se zaregistrovat na web ... každejch 5 minut to odesílá hodnoty
napětí v síti / napětí v panelech / a aktuální výkon...
nic víc to neposílá co jsem wiresharkem kontroloval, asi by to šlo i bez odesílání jen přes serial kabel a rozluštění jejich protokolu kdyby byl čas a síla...
devrosx

Předchozí

Zpět na Hybridní elektrárny