Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je úte čer 27, 2017 9:58 pm

Registrace na fóru MyPower.CZ

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...

Registrace na fóru MyPower.CZ

Příspěvekod mypower.cz » pát lis 16, 2012 12:30 pm

Vzhledem k přílivu nových registrací založených boty (spamovacími roboty) za účelem spamu a vzhledem k jejich sofistikovanosti (jsou těžko rozeznatelní od běžného uživatele až na jednu podstatnou maličkost) jsem byl nucen přistoupit ke změně.

Nový uživatel už nemá možnost sám aktivovat účet po registraci kliknutím na aktivační odkaz v mailu zaslaném po registraci. Tak to bylo dříve. Toto nyní dělá administrátor (já). Jelikož spamboti jsou neúnavní, hbití a vytrvalí, tak registrací je celkem dost, jak jsem zjistil.

Abych netrávil půl dne analýzou každého jednotlivého uživatelského účtu, je potřeba po registraci napsat mail na info@mypower.cz, představit se, sdělit minimálně jaké jsou vaše úmysly zde na fóru, čím se zabýváte, co vás baví, čím zde na fóru můžete přispět, nebo na co by jste se rád zeptal a hlavně uživatelské jméno, pod kterým jste se registroval. Já takovou registraci dohledám a účet manuálně zaktivuji. Jinak by jsme to tu měli zaflákané ledasjakým nesouvisejícím spamem.

Prosím, nikdy mi neposílejte vaše heslo. Nepotřebuji ho znát, pro aktivaci účtu potřebuji znát pouze vaše uživatelské jméno. Heslo si pečlivě uschovejte, nejlépe zapamatujte a nikomu neříkejte :))

:write:

Díky za pochopení.
Podpořte MyPower.CZ | 2.24kWp FVE | MyPower MicroLog2
BTC support 13cyzkTPH8C1aHQesr2ffLPb8APn9CKq92 | LTC support LV66K4p4yVxTfQ1qjfxzJGS1zbyrQTU8SV
mypower.cz
Site Admin

Zpět na MyPower.CZ