Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: stř úno 19, 2020 2:19 pm


Registrace na fóru MyPower.CZ

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...

Registrace na fóru MyPower.CZ

Příspěvekod mypower.cz » pát lis 16, 2012 12:30 pm

Jak aktivovat nově registrovaný účet?

Vzhledem k zamezení nových registrací založených automaticky za účelem šíření spamu, nemá nový uživatel možnost sám aktivovat účet po registraci. Aktivaci účtu provádí administrátor fóra.

Po registraci je potřeba napsat na email uvedený níže, představit se, sdělit například jaké jsou vaše úmysly zde na fóru, čím se zabýváte, co vás baví, čím zde na fóru můžete přispět, nebo na co se chcete zeptat a hlavně nezapomenout do obsahu emailu připsat uživatelské jméno, pod kterým byla registrace provedena, jinak nebude vaše registrace aktivována. Je to často důvod, proč aktivace účtu dosud neproběhla.

Administrátor vaši registraci dohledá a účet aktivuje. Jakmile dojde k aktivaci, bude vám zaslána informace opět na váš email zadaný při registraci.

Prosím, nikdy neposílejte vaše heslo. Pro aktivaci účtu je nutno znát pouze vaše uživatelské jméno. Heslo pečlivě uschovejte nebo zapamatujte a nikomu neříkejte.

Pravidla používání sekce Bazar

Chcete-li na fóru něco prodat, či koupit v sekci Bazar, přečtěte si prosím Pravidla bazaru.

Použití fóra z mobilního telefonu

Ještě než aktivujete svůj účet, vezměte na vědomí fakt, že pokud píšete z mobilního telefonu, je potřeba důkladně kontrolovat automatické opravy tak, aby váš příspěvek byl srozumitelný a čitelný. Typický příklad. Stejně tak vypněte automatické přidávání informace o tom, z jakého mobilního telefonu jste příspěvek odeslal. Oba dva mobilní neduhy nejsou na fóru tolerovány, proto to prosím respektujte.

:read:

Registrační emaily zasílejte na: registrace@mypower.cz

Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
mypower.cz
Site Admin
 
Příspěvky: 3873
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Zpět na MyPower.CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CC [Bot] a 0 návštevníků

Reputation System ©'