Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: úte dub 13, 2021 1:20 am

konstrukce - panely na fasádu

Montáže panelů na střechy, fasády, terasy, balkóny, konstrukce, háky, spojky, šrouby, upevnění, ukotvení, profily, odolnost proti povětrnostním vlivům
Předchozí

Re: konstrukce - panely na fasádu

Příspěvekod gupa » úte dub 15, 2014 3:48 pm

střídač píše:
gupa píše:Trvdým dřevem se zdivo když se dodatečně podsekává i klínuje a vyrovnává když se nahne.

V každém případě je to možné tak udělat. To, že je to technicky špatné na tom nic nemění.

No když má někdo hodně peněz, takovou baju zhodí a postaví novou. Ale jak se dívám na ty náčrtky, stává se z toho takový malý Ještěd coby velké kladivo místo obyčejné malé konstrukce. Normálně se takový přístřešek dává nad schodiště, ale jak vidím, mopadzi se nechává asi rád ovlivnit úplně zbytečnými komplikacemi.

Takové normální řešení:
http://www.teveko.cz/cs/nerezove-pristresky/
Jestli Vám pomáhají informace z mypower.cz jako mně podpořte ho třeba dobrovolnou rychlou QR platbou. Pro 50,-, 200,-, 500,- a 1000,- podporu stačí kliknout na částku. Já za poslední rok 1x 200,-, 1x 50,-
gupa

Příspěvekod střídač » úte dub 15, 2014 4:25 pm

gupa píše:mopadzi se nechává asi rád ovlivnit úplně zbytečnými komplikacemi.

Tak předně šlo jen u tu M12. Na uvedené vyložení je příliš tenká, ohne se časem. Pokud si mopadzi cokoli udělá, je to jen jeho svobodné rozhodnutí a nemá se současnou diskusí nic společného.

Já se taky svobodně rozhodl a těch šest vrtů si s radostí udělám, přiložím hliník a navěsím panely.
Dokonce jsem si i objednal hliníkové kostky pro jejich přilepení na panely pro jejich uchycení.
střídač

Příspěvekod mopadzi » stř dub 16, 2014 9:41 am

Děkuji všem za rady a diskusi....byla pro mne přínosná, hezký den
kdo si hraje nezlobí

9xRenesola 240W+9x Benq 265, 10xAvancis 125W, 14x Avancis 130W, 2xStuder VT65 1xVT 80, 2x XTM4000-48, 40kW Lifepo4..vše ve výstavbě, hotovo 99%
BMW i3 BEV
mopadzi

Příspěvekod rimi » čtv dub 17, 2014 10:50 pm

Cau, resil jsem neco podobneho, tu:
viewtopic.php?f=21&t=541#.U1BKO1V_sok

Mam tam teda jen 6panelu + 2 panely na okraji k zemi, je to chemickou maltou 7 drzaku 3 x nerez M16 a zatim drzi

Trochu me asi na TZB vyplasili s tepelnymi mosty (plisne ve stenach), tak jsem tam dal tohle:
http://www.fischer-cz.cz/desktopdefault ... _read-3140
rimi

Předchozí

Zpět na Konstrukce a upevnění